Od našich snoubenců

Poděkování majitelům za nádherné a přátelské prostředí s neopakovatelnou atmosférou. Na naší svatbu U Dvou Stodol budu celý život vzpomínat jako na oslavu lásky a bezvadnou párty. Statek má krásné a útulné kouzlo, které si říká o romantiku. Vše na jednom místě, za nás ideál a doporučuji!

Marta K. 

Vybrali jsme si pro náš svatební den místo U Dvou Stodol a nemohli si vybrat lépe. Že budeme z místa nadšeni my dva bylo jasné, ale že nám ho budou chválit všichni hosté jsme nečekali.
Majitelé nám před svatbou vyšli v naprosto všem vstříc, byli moc hodní a milí. Na všem se s nimi dalo domluvit a nic nebyl problém. Tímto Vám chceme ještě jednou moc poděkovat 

Kateřina V.

Jedno obrovské díky majitelům za možnost prožít náš velký den právě v jejich stodole. Domluva naprosto na jedničku, majitelé jsou velmi milí, ochotní a vstřícní. Už od první návštěvy jsme věděli, že chceme svatbu právě U Dvou Stodol. Stodola, zahrada, venkovní osvětlení, západ slunce i možnost ubytování byla naprostá pecka! Místo si okamžitě zamilovali i svatebčané. Doporučujeme všema deseti!

Sára C.